banner595

Spor Toto Süper Lig’de ilk devrenin müsabaka programı belli oldu

İstanbul- Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi. Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Spor Toto Süper...

Spor Toto Süper Lig’de ilk devrenin müsabaka programı belli oldu

İstanbul- Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi. Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Spor Toto Süper...

06 Eylül 2015 Pazar 16:11
Spor Toto Süper Lig’de ilk devrenin müsabaka programı belli oldu
banner556

İstanbul-

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi. Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Spor Toto Süper Lig'de 31 Ekim, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde müsabaka oynanmayacak. Bu durum sonucunda lig ve kupa planlamasında da bazı değişiklikler yapıldı.



Bunun yanı sıra maç tarihleri belirlenirken Avrupa Kupaları'nda mücadele eden kulüplerin müsabaka programları ve mevsim şartları göz önüne alındı. Programda Avrupa Kupası, Ziraat Türkiye Kupası eşleşme durumları ve mücbir sebepler dışında değişiklik yapılmayacak.

Müsabaka programı şu şekilde:



EURO 2016 GRUP ELEME MAÇLARI



3 EYLÜL 2015 PERŞEMBE



21:45 Türkiye - Letonya

6 EYLÜL 2015 PAZAR



19:00 Türkiye - Hollanda







4. HAFTA



12 EYLÜL 2015 CUMARTESİ



17.00 Akhisar Belediyespor - Gaziantepspor



17.00 Bursaspor - Gençlerbirliği



20.15 Antalyaspor - Eskişehirspor



20:15 Galatasaray - Mersin İdmanyurdu

13 EYLÜL 2015 PAZAR



17:00 Beşiktaş - Medipol Başakşehir



17:00 Çaykur Rizespor Medıcana Sivasspor



20:15 Osmanlıspor - Torku Konyaspor



21:00 Kasımpaşa - Fenerbahçe







14 EYLÜL 2015 PAZARTESİ



21.00 Kayserispor - Trabzonspor







ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR



15 EYLÜL 2015 SALI



21.45 Galatasaray - Atletico Madrid

AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR



17 EYLÜL 2015 PERŞEMBE



20:00 Fenerbahçe - Molde



22:05 KS Skenderbeu - Beşiktaş







5. HAFTA



18 EYLÜL 2015 CUMA



20.00 Medipol Başakşehir - Akhisar Belediyespor



20:00Mersin İdmanyurdu - Osmanlıspor

19 EYLÜL 2015 CUMARTESİ



17.00 Çaykur Rizespor - Antalyaspor



17.00 Medicana Sivasspor - Torku Konyaspor



20.00 Eskişehirspor - Kasımpaşa



20.00 Trabzonspor - Galatasaray

20 EYLÜL 2015 PAZAR



17.00 Gaziantepspor - Kayserispor



20.00 Fenerbahçe - Bursaspor

21 EYLÜL 2015 PAZARTESİ



20.00 Gençlerbirliği - Beşiktaş

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR



22 EYLÜL 2015 SALI



23 EYLÜL 2015 ÇARŞAMBA



(Kupaya bu turdan katılacak takımlar)



Akhisar Bld.Spor



Antalyaspor



Çaykur Rizespor



Eskişehirspor



Kasımpaşa



Kayserispor



Medıcana sivasspor



Osmanlıspor fk







6. HAFTA



26 EYLÜL 2015 CUMARTESİ



16:00 Osmanlıspor - Trabzonspor



19.00 Akhisar belediyespor - Gençlerbirliği



19.00 Galatasaray - Gaziantepspor

27 EYLÜL 2015 PAZAR



14.00 Torku konyaspor - Mersin İdmanyurdu



17.00 Antalyaspor - Medicana Sivasspor



19.00 Beşiktaş - Fenerbahçe

28 EYLÜL 2015 PAZARTESİ



19.00 Kayserispor - Medipol Başakşehir



19.00 Kasımpaşa - Çaykur Rizespor



20.00 Bursaspor - Eskişehirspor







ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR



30 EYLÜL 2015 ÇARŞAMBA



19.00Astana - Galatasaray

AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR



1 EKİM 2015 PERŞEMBE



20. 00 Beşiktaş - Sporting CP



22.05 Celtic FC - Fenerbahçe







7. HAFTA



2 EKİM 2015 CUMA



20.00 Trabzonspor - Torku Konyaspor



20.00 Medicana Sivasspor - Mersin İdmanyurdu

3 EKİM 2015 CUMARTESİ



16.00 Gaziantepspor - Osmanlıspor



19.00 Gençlerbirliği - Kayserispor



19.00 Medipol Başakşehir - Galatasaray

4 EKİM 2015 PAZAR



14.00 Çaykur Rizespor - Bursaspor



17.00 Eskişehirspor - Beşiktaş



19.00 Antalyaspor - Kasımpaşa



20.00 Fenerbahçe - Akhisar belediyespor







EURO 2016 GRUP ELEME MAÇLARI



10 EKİM 2015 CUMARTESİ



21.45 Çek Cumhuriyeti - Türkiye

13 EKİM 2015 SALI



21.45 Türkiye - İzlanda







8. HAFTA



17 EKİM 2015 CUMARTESİ



16.00 Bursaspor - Antalyaspor



19.00 Torku Konyaspor - Gaziantepspor



19.00 Galatasaray - Gençlerbirliği

18 EKİM 2015 PAZAR



13.30 Kasımpaşa - Medicana Sivasspor



17.00 Kayserispor - Fenerbahçe



19.00 Akhisar Belediyespor - Eskişehirspor



20.00 Beşiktaş - Çaykur Rizespor

19 EKİM 2015 PAZARTESİ



20.00 Mersin İdmanyurdu - Trabzonspor



20.00 Osmanlıspor - Medipol Başakşehir







ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR



21 EKİM 2015 ÇARŞAMBA



21.45 Galatasaray - Benfica

AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR



22 EKİM 2015 PERŞEMBE



20.00 FC Lokomotiv Moskva - Beşiktaş



22.05 Fenerbahçe - AFC Ajax







9. HAFTA



23 EKİM 2015 CUMA



19.00 Çaykur Rizespor - Akhisar belediyespor



20.00 Eskişehirspor - Kayserispor

24 EKİM 2015 CUMARTESİ



16.00 Kasımpaşa - Bursaspor



16.00 Gençlerbirliği - Osmanlıspor



19.00 Gaziantepspor - Mersin İdmanyurdu



19.00 Medicana Sivasspor - Trabzonspor

25 EKİM 2015 PAZAR



14.00 Medipol Başakşehir - Torku Konyaspor



19.00 Fenerbahçe - Galatasaray

26 EKİM 2015 PAZARTESİ



20.00 Antalyaspor - Beşiktaş







10. Hafta



28 EKİM 2015 ÇARŞAMBA



19.00 Bursaspor - Medıcana Sivasspor



19.00 Kayserispor - Çaykur Rizespor



21.45 Trabzonspor - Gaziantepspor

29 EKİM 2015 PERŞEMBE



19.00 Mersin İdmanyurdu - Medipol Başakşehir



19.00 Osmanlıspor - Fenerbahçe



21.45 Galatasaray - Eskişehirspor

30 EKİM 2015 CUMA



19.00 Torku konyaspor - Gençlerbirliği



19.00 Akhisar belediyespor - Antalyaspor



21.45 Beşiktaş - Kasımpaşa







31 EKİM CUMARTESİ - 1 KASIM 2015 PAZAR - 2 KASIM 2015 PAZARTESİ ERKEN SEÇİM NEDENİYLE MAÇ OYNANMAYACAKTIR











ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR



3 KASIM 2015 SALI



21.45 Benfica - Galatasaray

AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR



5 KASIM 2015 PERŞEMBE



20.00 AFC Ajax - Fenerbahçe



22.05 Beşiktaş - FC Lokomotiv Moskva

11. HAFTA



6 KASIM 2015 CUMA



19.00 Eskişehirspor - Osmanlıspor



20.00 Gençlerbirliği - Mersin İdmanyurdu

7 KASIM 2015 CUMARTESİ



14.00 Antalyaspor - Kayserispor



16.00 Medipol Başakşehir - Trabzonspor a.Ş.



19.00 Kasımpaşa - Akhisar Belediyespor



19.00 Çaykur Rizespor - Galatasaray

8 KASIM 2015 PAZAR



14.00 Medıcana Sivasspor - Gaziantepspor



17.00 Fenerbahçe - Torku konyaspor



20.15 Bursaspor - Beşiktaş







EURO 2016 PLAY OFF MAÇLARI 12 - 17 KASIM 2015







12. HAFTA



21 KASIM 2015 CUMARTESİ



13.30 Akhisar Belediyespor - Bursaspor



17.00 Mersin İdmanyurdu - Fenerbahçe



19.00 Kayserispor - Kasımpaşa



20.15 Galatasaray - Antalyaspor

22 KASIM 2015 PAZAR



14.00 Osmanlıspor - Çaykur Rizespor



14.00 Torku Konyaspor- Eskişehirspor



16.30 Trabzonspor - Gençlerbirliği



19.00 Beşiktaş - Medicana Sivasspor

23 KASIM 2015 PAZARTESİ



20.00 Gaziantepspor - Medipol Başakşehir











ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR



25 KASIM 2015 ÇARŞAMBA



21.45 Atletico Madrıid - Galatasaray

AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR



26 KASIM 2015 PERŞEMBE



20.00 Beşiktaş - KS Skenderbeu



22.05 Molde FK - Fenerbahçe







13. HAFTA



27 KASIM 2015 CUMA



19.00 Çaykur Rizespor - Torku Konyaspor



19.00 Bursaspor - Kayserispor



19.00 Antalyaspor - Osmanlıspor

28 KASIM 2015 CUMARTESİ



16.00 Medicana Sivasspor - Medipol Başakşehir



19.00 Eskişehirspor Mersin İdmanyurdu

29 KASIM 2015 PAZAR



14.00 Gençlerbirliği - Gaziantepspor



17.00 Beşiktaş - Akhisar Belediyespor



20.15 Kasımpaşa - Galatasaray

30 KASIM 2015 PAZARTESİ



20.00 Fenerbahçe - Trabzonspor

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR



1 ARALIK 2015 SALI



2 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA



3 ARALIK 2015 PERŞEMBE



KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR



Bursaspor



Gaziantepspor



Gençlerbirliği



Mersin idmanyurdu



Torku konyaspor







14. HAFTA



4 ARALIK 2015 CUMA



20.00 Galatasaray - Bursaspor

5 ARALIK 2015 CUMARTESİ



13.30 Osmanlıspor - Kasımpaşa



16.00 Torku Konyaspor - Antalyaspor



19.00 Kayserispor - Beşiktaş

6 ARALIK 2015 PAZAR



16.00 Medipol Başakşehir - Gençlerbirliği



19.00 Mersin İdmanyurdu Çaykur Rizespor



19.00 Gaziantepspor - Fenerbahçe

7 ARALIK 2015 PAZARTESİ



19.00 Akhisar Belediyespor - Medicana Sivasspor



20.00 Trabzonspor - Eskişehirspor







ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR



8 ARALIK 2015 SALI



21.45 Galatasaray - Astana

AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR



10 ARALIK 2015 PERŞEMBE



20.00 Fenerbahçe - Celtic FC



22.05 Sporting CP - Beşiktaş







15. HAFTA



11 ARALIK 2015 CUMA



19.00 Bursaspor - Osmanlıspor

12 ARALIK 2015 CUMARTESİ



13.30 Kasımpaşa - Torku konyaspor



16.00 Eskişehirspor - Gaziantepspor



19.00 Antalyaspor - Mersin İdmanyurdu



19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor

13 ARALIK 2015 PAZAR



13.30 Kayserispor - Akhisar Belediyespor



14.00 Gençlerbirliği - Medıcana Sivasspor



19.00 Fenerbahçe - Medipol Başakşehir

14 ARALIK 2015 PAZARTESİ



20.00 Beşiktaş - Galatasaray







ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 1. MAÇLAR



15 ARALIK 2015 SALI



16 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA



17 ARALIK 2015 PERŞEMBE



KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR



Beşiktaş



Fenerbahçe



Galatasaray



Medipol Başakşehir



Trabzonspor







16. HAFTA



19 ARALIK 2015 CUMARTESİ



13.30 Gaziantepspor - Çaykur Rizespor



16.00 Torku konyaspor - Bursaspor



19.00 Mersin İdmanyurdu - Kasımpaşa



19.00 Trabzonspor - Antalyaspor

20 ARALIK 2015 PAZAR



13.00 Medicana Sivasspor - Kayserispor



16.00 Galatasaray - Akhisar Belediyespor



19.00 Medipol Başakşehir - Eskişehirspor



19.00 Gençlerbirliği - Fenerbahçe

21 ARALIK 2015 PAZARTESİ



20.00 Osmanlıspor - Beşiktaş







ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 2. MAÇLAR



22 ARALIK 2015 SALI



23 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA



24 ARALIK 2015 PERŞEMBE







17. HAFTA



26 ARALIK 2015 CUMARTESİ



14.00 Çaykur Rizespor - Medipol Başakşehir



16.30 Antalyaspor - Gaziantepspor



19.00 Kasımpaşa - Trabzonspor

27 ARALIK 2015 PAZAR



14.00Bursaspor - Mersin İdmanyurdu



16.00 Kayserispor - Galatasaray



16.30 Akhisar Belediyespor - Osmanlıspor



19.00 Beşiktaş - Torku konyaspor

28 ARALIK 2015 PAZARTESİ



19.00 Eskişehirspor - Gençlerbirliği



20.00 Fenerbahçe - Medicana Sivasspor

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591