banner595

Krosta Samsun Birincileri Belli Oldu!

Okul Sporları, 2015-2016 faaliyet dönemi içerisinde yer alan Kros İl Birinciliği yarışları sona erdi.

Krosta Samsun Birincileri Belli Oldu!

Okul Sporları, 2015-2016 faaliyet dönemi içerisinde yer alan Kros İl Birinciliği yarışları sona erdi.

09 Aralık 2015 Çarşamba 10:29
Krosta Samsun Birincileri Belli Oldu!
banner587
banner605
 KROS İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

Bugün, saat 10:00′ da, İlkadım Baruthane Batı Park alanında başlayan yarışlar; Yıldız Kız, Yıldız Erkek, Genç Kız, Genç Erkek kategorilerinde gerçekleşti.

Yapılan yarışların sonuçları şöyle :

Yıldzı Kız (Ferdi)
1- Şule Aktaş (Canik Tevfik İleri Ortaokulu)
2- Buse Karagüzel (İlkadım Mehmetçik Ortaokulu)
3- Semra Günegül (Canik Hacınaipli Ortaokulu)
4- Sibel Kaya (İlkadım Mehmetçik Ortaokulu)

Yıldız Kız (Takım)
1- İlkadım Mehmetçik Ortaokulu
2- Canik Tavfik Fikret Ortaokulu
3- Canik Hacınaipli Ortaokulu
4- Alaçam Güçkün 75.Yıl YBO

Yıldız Erkek (Ferdi)
1- Gültekin Durgun (Vezirköprü YBO)
2- Soner Ateş (Vezirköprü YBO)
3- Uğur Sarıoğlu (İlkadım Yunus Emre Ortaokulu)
4- Kadir Srıoğlu (İlkadım Mehmetçik Ortaokulu)

Yıldız Erkek (Takım)
1- Vezirköprü YBO
2- İlkadım Yunus Emre Ortaokulu
3- Atakum Şht.Yzb.Tunç Fidaner Ortaokulu
3- İlkadım Mehmetçik Ortaokulu

Genç Kız (Ferdi)
1- Filiz Karakoç (İlkadım Sema Cengiz Büberci MTAL)
2- Merve Karaca (İlkadım Sema Cengiz Büberci MTAL)
3- Eda İnal (İlkadım Sema Cengiz Büberci MTAL)
4- Tuğba Nur Taşdemir (Galip Öztürk İmam Hatip Lisesi)

Genç Kız (Takım)

1- İlkadım Sema Büberci MTAL
2- Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
3- Vezirköprü Ayşe Hatun MTAL
4- Vezirköprü Köprülü Mehmetpaşa Anadolu Lisesi

Genç Erkek (Ferdi)
1- Atakan Bayri (Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi)
2- Erkan Gülhan (Köprülüler Anadolu Lisesi)
3- Haluk Çağdaş Zorlu (Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi)
4- Bülent Aydıngöz (İlkadım Samsun MTAL)

Genç Erkek (Takım)
1- Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
2- Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi
3- İlkadım Samsun MTAL
4- Tekkeköy A.E.Kahvecioğlu MTAL.

Dereceye giren sporculara ödülleri Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından verildi.



Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591