banner595

DHA haftalık spor gündemi

17 EKİM CUMARTESİ 2015 ***************************************************** SPOR TOTO SÜPER LİGİ ------------ 16.00 BURSASPOR-ANTALYASPOR                     ...

DHA haftalık spor gündemi

17 EKİM CUMARTESİ 2015 ***************************************************** SPOR TOTO SÜPER LİGİ ------------ 16.00 BURSASPOR-ANTALYASPOR                     ...

16 Ekim 2015 Cuma 17:21
DHA haftalık spor gündemi
banner587

17 EKİM CUMARTESİ 2015
*****************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
------------
16.00 BURSASPOR-ANTALYASPOR                                    Maç: Cemal EKENTOK
                                                                               9 Resim: Hasan BOZBEY
19.00 TORKU KONYASPOR-GAZİANTEPSPOR                     Maç: Kayhan YILDIZ
                                                                               8 Resim: Hasan DÖNMEZ

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 DENİZLİSPOR-BALIKESİRSPOR                                    7 Resim
15.30 KARDEMİR KARABÜKSPOR-KARŞIYAKA                         6 Resim
18.30 ALANYASPOR-SAMSUNSPOR                                        6 Resim
18.30 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-BOLUSPOR    5 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
15.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-SULTANBEYLİ BELEDİYE   3 Resim

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
16.00 PINAR KARŞIYAKA-TÜRK TELEKOM                       7 Resim

18 EKİM PAZAR 2015:
**************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
17.00 KAYSERİSPOR-FENERBAHÇE                   Maç: Oktay ENSARİ
                                                               8 Resim: Oktay ENSARİ
19.00 AKHİSAR BELEDİYESPOR-ESKİŞEHİRSPOR     Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                              8 Resim: Evren KASIRGA

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
14.30 1461 TRABZON-ŞANLIURFASPOR                 6 Resim
16.30 VARTAŞ ELAZIĞSPOR-ADANA DEMİRSPOR   6 Resim
18.30 ADANASPOR-ALTINORDU                            8 Resim
18.30 GÖZTEPE-KAYSERİ ERCİYESSPOR                8 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ
BEYAZ GRUP    
-------------------
14.00 ORDUSPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR                                 4 Resim
14.00 KAHRAMANMARAŞSPOR-KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR    2 Resim  
15.00 MENEMEN BELEDİYESPOR-HATAYSPOR                             2 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP    
------------------------
14.30 AMED SPORTİF-TARSUS İDMANYURDU          3 Resim
14.30 TOKATSPOR-İNEGÖLSPOR                            3 Resim
15.30 KOCAELİ BİRLİKSPOR-MANİSASPOR              3 Resim
15.30 AYDINSPOR 1923-BUCASPOR                       2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
14.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR    2 Resim
15.00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR-ALTAY                                  6 Resim
15.30 TEKİRDAĞSPOR-TİRE 1922                                           2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
15.30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR-ETİMESGUT BELEDİYE       3 Resim
19.00 SAKARYASPOR-ORHANGAZİSPOR                                             4 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'üNCü GRUP
--------------------------
14.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-24ERZİNCANSPOR    2 Resim
15.30 MANAVGATSPOR-DERSİMSPOR                        2 Resim
15.30 ÇİNE MADRANSPOR-GÖLCÜKSPOR                   2 Resim
15.30 SADIKLISPOR-DARICA GENÇLERBİRLİĞİ           2 Resim
19.00 DARDANELSPOR-BEYLERBEYİ                           3 Resim

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
16.00 AKIN ÇORAP YEŞİL GİRESUN BELEDİYESPOR-BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 5 Resim
16.00 TORKU KONYASPOR-ROYAL HALI GAZİANTEP                                      5 Resim
17.00 BANVİTSPOR-TRABZONSPOR MEDİCAL PARK                                      4 Resim

19 EKİM PAZARTESİ 2015
**************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
20.00 MERSİN İDMANYURDU-TRABZONSPOR                Maç: Ali Ekber ŞEN
                                                                           8 Resim: Mustafa İNSAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
19.00 GİRESUNSPOR-YENİ MALATYASPOR                  7 Resim

--------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Anahtar Kelimeler:
dha haftalık spor gündemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591