banner622
banner595

DHA HAFTALIK SPOR GÜNDEMİ 18 EYLÜL 2015

  18 EYLÜL CUMA 2015 *********************************************** SPOR TOTO SÜPER LİG ------------ 20.00 MERSİN İDMANYURDU-OSMANLISPOR               Maç: Mustafa İNSAN                                                                          7...

DHA HAFTALIK SPOR GÜNDEMİ 18 EYLÜL 2015

  18 EYLÜL CUMA 2015 *********************************************** SPOR TOTO SÜPER LİG ------------ 20.00 MERSİN İDMANYURDU-OSMANLISPOR               Maç: Mustafa İNSAN                                                                          7...

18 Eylül 2015 Cuma 17:15
DHA HAFTALIK SPOR GÜNDEMİ 18 EYLÜL 2015
banner556
banner605

 

18 EYLÜL CUMA 2015
***********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
20.00 MERSİN İDMANYURDU-OSMANLISPOR               Maç: Mustafa İNSAN
                                                                         7 Resim: Mustafa İNSAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
------------------
19.00 BALIKESİRSPOR-ADANASPOR               7 Resim
19.30 SAMSUNSPOR-BOLUSPOR                    7 Resim
19.30 KARŞIYAKA-1461 TRABZON                  7 Resim
19.30 DENİZLİSZPOR-GÖZTEPE                     7 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------------------
15.00 AMED SPORTİF-SİVAS BELEDİYESPOR              3 Resim 

19 EYLÜL CUMARTESİ 2015
***********************************************

SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
17.00 ÇAYKUR RİZESPOR-ANTALYASPOR                   Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                        7 Resim: Muhammet KAÇAR
17.00 MEDİCANA SİVASPOR-TORKU KONYASPOR       Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                        8 Resim: Halife YALÇINKAYA
20.00 ESKİŞEHİRSPOR-KASIMPAŞA                          Maç: Hakan TÜRKKAN
                                                                        8 Resim: Eylüp KELEBEK
20.00 TRABZONSPOR-GALATASARAY                         Maç: Ömür AVCI
                                                                        9 Resim: Osman ŞİŞKO
PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
16.00 ALTINORDU-ALANYASPOR                                                           7 Resim
16.30 ADANA DEMİRSPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR       7 Resim  
19.30 ŞANLIURFASPOR-GİRESUNSPOR                                                 6 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ
BEYAZ GRUP   
-------------------
15.00 ORDUSPOR-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR   2 Resim
15.00 KAHRAMANMARAŞSPOR-ÜMRANİYE                  2 Resim
16.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-FETHİYESPOR             3 Resim 
16.00 BANDIRMASPOR-İSTANBULSPOR                     3 Resiml

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP   
------------------------
15.00 TOKATSPOR-BUCASPOR                       4 Resim
16.00 KOCAELİ BİRLİKSPOR-KARTALSPOR      2 Resim
20.00 MANİSASPOR-EYÜP                             4 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
16.00 BURSA NİLÜFERSPOR-GÖLBAŞISPOR              3 Resim
16.00 KIZILCABÖLÜKSPOR-DÜZCESPOR                   2 Resim
16.00 ALTAY-TURGUTLUSPOR                                  2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
15.00 DİYARBEKİRSPOR-DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR        3 Resim
16.00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-BODRUMSPOR              3 Resim
16.00 KEMERSPOR 2003-DERİNCESPOR                                          2 Resim
16.00 ORHANGAZİSPOR-YOMRASPOR                                             2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
--------------------------
15.00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ÇİNE MADRANSPOR      2 Resim
15.00 24ERZİNCANSPOR-DARDANELSPOR                                 2 Resim
15.30 ÇORUM BELEDİYESPOR-SANDIKLISPOR                            2 Resim
16.00 BERGAMA BELEDİYESPOR-BATMAN PETROLSPOR              2 Resim
16.00 GÖLCÜKSPOR-MANAVGATSPOR                                       3 Resim 

20 EYLÜL PAZAR 2015
***********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
17.00 GAZİANTEPSPOR-KAYSERİSPOR                       Maç: Hasan KIRMIZITAŞ
                                                                         7 Resim: Eyyüp BURUN
PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
16.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR      5 Resim
19.30 YENİ MALATYASPOR-ELAZIĞSPOR                              5 Resim

22 EYLÜL SALI 2015                 (ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI)
***********************************************
14.00 1461 TRABZON-TARSUS İDMANYURDU                             4 Resim
14.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-BALIKESİRSPOR      4 Resim
14.30 BANDIRMASPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ                                     3 Resim 
15.00 DENİZLİSPOR-FETHİYESPOR                                            4 Resim
15.00 KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESPOR-ADANASPOR                3 Resim
15.30 GÖZTEPE-ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR             7 Resim
15.30 AKHİSAR BELEDİYESPOR-YOMRASPOR                              4 Resim
18.00 MEDİCANA SİVASSPOR-DİYARBEKİRSPOR                         4 Resim
20.30 ANTALYASPOR-ÇORUM BELEDİYESPOR                              5 Resim

23 EYLÜL ÇARŞAMBA 2015        (ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI)
***********************************************
13.30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR-KAYSERİSPOR                   5 Resim
13.30 IĞDIR ARASSPOR-ALTINORDU                                   2 Resim
13.30 CİRESPOR-NAZİLLİ BELEDİYE (Maç Diyarbakır'da)       4 Resim   
13.30 KURTALANSPOR-KARŞIYAKA                                      2 Resim
14.00 SİVAS BELEDİYESPOR-ALANYASPOR                           5 Resim
14.00 MANAVGATSPOR-ADANA DEMİRSPOR                         3 Resim
14.30 ORHANGAZİSPOR-YENİ MALATYASPOR                       2 Resim
14.30 DARDANELSPOR-TOKATSPOR                                     4 Resim
14.30 BUCASPOR-SANCAKTEPE BELEDİYESPOR                    5 Resim
14.30 GÖLCÜKSPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR                        3 Resim
14.30 İNEGÖLSPOR-GÜMÜŞHANESPOR                                2 Resim
14.30 UTAŞ UŞAKSPOR-BAYRAMPAŞA                                  3 Resim
14.30 AYDINSPOR 1923-ANADOLU ÜSKÜDAR                       2 Resim
14.30 BODRUMSPOR-MENEMEN BELEDİYESPOR                   3 Resim
15.00 ELAZIĞSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR                            4 Resim
18.00 ÇAYKUR RİZESPOR-ADLİYESPOR                                4 Resim 
21.00 ESKİŞEHİRSPOR-KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR              4 Resim

-------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388