banner595

YSK Bağımsız Adayların Listesini Açıkladı

7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165’i erkek, 16’sı ise kadın.Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’ne girecek bağımsız adayların...

YSK Bağımsız Adayların Listesini Açıkladı

7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165’i erkek, 16’sı ise kadın.Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’ne girecek bağımsız adayların...

08 Nisan 2015 Çarşamba 16:26
YSK Bağımsız Adayların Listesini Açıkladı
banner625
7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165’i erkek, 16’sı ise kadın.
Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’ne girecek bağımsız adayların isim listesi ve seçim çevresini açıkladı. Açıklanan bağımsız adaylar arasında eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün Ankara 2. Bölge, eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer İstanbul 1. Bölge, İstanbul Emniyet Müdürlüğü eski Organize Suçlar Şube Müdürü Nazmi Ardıç Ankara 1. Bölge, eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı İstanbul 2. Bölge, emekli Tümgeneral Hak ve Eşitlik Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Osman Pamukoğlu İstanbul 3. Bölge, Hakan Şükür İstanbul 3. Bölge, sanatçı Metin Şentürk İstanbul 2. Bölge ve Siirt’ten bağımsız adaylığını açıklayan Mehmet Fadıl Akgündüz de bulunuyor. İl il bağımsız adayların listesi şöyle:
ADANA: MAHMUT YÜKSEL ORTAOKUL-LİSE
ADANA: ERCAN ALTINTOP ORTAOKUL-LİSE
ADANA: ÇAĞLAYAN KAYA ORTAOKUL-LİSE
ADANA: MUHİTTİN DEMİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ADANA: SALİH DEMİR ORTAOKUL-LİSE
ADANA: GÜLCAN AY ORTAOKUL-LİSE
ADANA: YASİN TÜRKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞHEKİMİ
ADANA: MEHMET ÖZALEVLİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PROF DR
ADANA: MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA
ADANA: REFİK GÜL ORTAOKUL-LİSE
ADANA: ZİHNİ ALDIRMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
AĞRI 1: CEMAL KAYA ORTAOKUL-LİSE
ANKARA-1: NAZMİ ARDIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ
ANKARA-1: FARUK ARSLANDOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ BANKACI
ANKARA-1: AHMET YALAVAÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YÜKSEK MÜHENDİS
ANKARA-1: TUFAN SEVİM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
ANKARA-1: MELEK ALTINTAŞ ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ
ANKARA-1: BERAT ÖZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN
ANKARA-1: ÇAĞLAR ÇAĞANLAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İÇ MİMAR
ANKARA-1: ERCAN YENAL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ALBAY
ANKARA-1: MEHMET OKTAY KALLİOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST TİCARET
ANKARA-2: TANER PEHLİVAN ORTAOKUL-LİSE MUHASEBECİ
ANKARA-2: YURT ATAYÜN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
ANKARA-2: GÖKMEN GÜRKAN İLKOKUL DANIŞMAN
ANKARA-2: MEHMET SEDAT FIRAT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MEMUR
ANKARA-2: ABDULKADİR YILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN
ANKARA-2: FARUK NESİMİ GÖZÜBÜYÜK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MOBİLYA TİCARETİ
ANTALYA: HASAN SUBAŞI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
ANTALYA: RAUF TEMEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ
ARDAHAN: SAFFET KAYA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST
BALIKESİR: ÖMER ALBAYRAK ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK
BALIKESİR: İSMAİL YAŞAR İLKOKUL ÇİFTÇİ
BATMAN: FERİT TUNÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAZETECİ
BATMAN: AYDIN GÖK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
BATMAN: HALİME İNAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST
BİNGÖL: MEHMET REŞİT ÖZMEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
BİNGÖL: SAİT ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
BİTLİS: CENGİZ KARAKAYA İLKOKUL ESNAF
BURSA: ŞÜKRÜ TINAS İLKOKUL MİLLİ PİYANGOCU
BURSA: UMUT IŞIK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA MÜHENDİSİ
BURSA: AYDIN İLHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TİCARET
BURSA: SİYASETTİN ÖZAYDIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ŞAİR YAZAR
BURSA: MEHMET ÜMİT YAŞAR YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
BURSA: YUSUF YILMAZ İLKOKUL İNŞAAT TEKNİKERİ
DENİZLİ : MUSTAFA ÖZDEMİR ESMEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESNAF
DİYARBAKIR: ABDULLAH ARZAKÇI İLKOKUL
DİYARBAKIR: ZEKERİYA YAPICIOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
DÜZCE: AYŞE PİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ HEMŞİRE
DÜZCE: BİROL ŞAHİN ORTAOKUL-LİSE ESNAF
ERZURUM: ABDUSSELAM EFE ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ
ERZURUM: DURSUN GÜNEŞ İLKOKUL SİYASETÇİ
ESKİŞEHİR: NECDET KARACA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ESKİŞEHİR: OSMAN SİVRİCAN ORTAOKUL-LİSE
ESKİŞEHİR: TİMUR ŞAHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ESKİŞEHİR: MEHMET IŞIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
ESKİŞEHİR: MUHARREM ŞENEL
HAKKARİ: FEHMİ ÖZTUNÇ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
HATAY: BERKAY DURAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
HATAY: ZARİF KOCA ORTAOKUL-LİSE SERBEST MUHASEBECİ
HATAY: ATİLA DURAN ORTAOKUL-LİSE TÜCCAR
HATAY: REFİK ERYILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
HATAY: CEMİL KİMYONOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN
HATAY: NİHAT TAŞKIN İLKOKUL GAZETECİ YAZAR
HATAY: ABDULGANİ TAZEOĞLU İLKOKUL SERBEST
İSTANBUL-1: MİHRİYE NEVRA ÖLÇER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1: SAADET YILMAZ ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-1: KURTULUŞ ALADOGAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST
İSTANBUL-1: İLBAY ÇEP ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS
İSTANBUL-1: LEVENT SEKBAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1: METİN KAYA ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-1: ALİ FUAT YILMAZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-1: GÜNSEL AVCI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-1: METE GÜNDOĞAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ
İSTANBUL-1: SEÇKİN İLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST
İSTANBUL-1: YALÇIN KARADAŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
İSTANBUL-1: YILMAZ KARABUL ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İSTANBUL-1: RECEP DİNLER ORTAOKUL-LİSE MEMUR
İSTANBUL-1:MEHMET SAİT DURMUŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-1: ERSAN GÖKGÖZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAYRİMENKUL DANIŞMANI
İSTANBUL-2: NİHAT AKMAN ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İSTANBUL-2: HALİL İBRAHİM YAYLAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-2: ALİ İHSAN AKSAMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN
İSTANBUL-2: ZAKİR BATUHAN AYDAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PAZARLAMA
İSTANBUL-2: OSMAN LEVENT SOYARSLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS
İSTANBUL-2: YETKİN İLKER JANDAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
İSTANBUL-2: METİN ŞENTÜRK ORTAOKUL-LİSE SANATÇI
İSTANBUL-2: REFİK ÖZMEN ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
İSTANBUL-2: YAKUB SAYGILI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ
İSTANBUL-2: SERDAR ASLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TURİZCİMCİ
İSTANBUL-2: DOĞUKAN HUZUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESEPSİYONİST
İSTANBUL-2: MESUT ÜLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ SUBAY
İSTANBUL-2: BİROL ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL-2: SERDAL BİRİCİK ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İSTANBUL-2: FATMA RAGİBE KANIKURULOĞOĞLU ORTAOKUL-LİSE AVUKAT KATİBESİ
İSTANBUL-2: MEHMET AKİF ÜNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ BAŞKOMİSER
İSTANBUL-2: HASAN TAHSİN ÇELEBİCAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2: TURGUT YENİLMEZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
İSTANBUL-2: İSMET ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YAZAR
İSTANBUL-2: HASAN GÜZEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST
İSTANBUL-3: OSMAN PAMUKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ASKER
İSTANBUL-3: DERYA KÜÇÜKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN
İSTANBUL-3: HARUN KÜÇÜKOĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-3: ÖMER COŞKUN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-3: FERZENDE GÜNANA İLKOKUL EMLAKÇI
İSTANBUL-3: ZEYNEP EBRU PUHALOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESTORATÖR
İSTANBUL-3: VOLKAN IŞIK İLKOKUL MÜTEAHHİT
İSTANBUL-3: KENAN KAPLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ
İSTANBUL-3: İPEK BOZKURT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
İSTANBUL-3: İLHAN SARP ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
İSTANBUL-3: BÜLENT TİMUR DEMİRGİL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
İSTANBUL-3: YAŞAR YOLCULAR İLKOKUL SERBEST
İSTANBUL-3: HAKAN ŞÜKÜR ORTAOKUL-LİSE MİLLETVEKİLİ
İSTANBUL-3: DİLAVER ARSLAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST
İSTANBUL-3: BERKAN ÇELİK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR
İSTANBUL-3: KADER ATASOY ORTAOKUL-LİSE ESNAF
İZMİR: AYDEMİR KAPLAN ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: KENAN HALAT İLKOKUL
İZMİR: ÖZGE SEÇKİNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: AHMET BUDAK İLKOKUL
İZMİR: CEVAT YOL İLKOKUL
İZMİR: ALİ ADIGÜZEL ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: İLHAN İŞBİLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: ALİ İHSAN ERDENİLGEN ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: MÜHİTTİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: NEZİR SİNCAR
İZMİR: SEFA BİLİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: KEMAL AKÇA ORTAOKUL-LİSE
İZMİR: MUHARREM SUBAŞİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
İZMİR: NERİMAN FİDAN ORTAOKUL-LİSE
İZMİR-: MEHMET ŞENER ÖZTERZİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KAHRAMANMARAŞ: AHMET KAYIRAN ORTAOKUL-LİSE ŞOFÖR
KAHRAMANMARAŞ: İSMAİL AKBAŞ ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK
KAYSERİ: MUHAMMET EMİN KARAPAÇA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KAYSERİ: EMİNE SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KAYSERİ: FAHRETTİN AKCAKOCA ORTAOKUL-LİSE
KIRIKKALE: AYŞEGÜL BİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
KIRKLARELİ: BİLAL BOYLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST
KOCAELİ: AHMET KARAN İLKOKUL GEMİ KAYNAKCISI
KOCAELİ: İBRAHİM LAYIK İLKOKUL ESNAF
KOCAELİ: KADİR YILDIRIMER ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK
KOCAELİ: MEHMET DOĞAN ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ
KOCAELİ: YUSUF BAŞ İLKOKUL GEMİ MAKİNA YAĞCISI
KOCAELİ: KADİR BÖLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
KONYA: YAVUZ TUNCAY DERELİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
KÜTAHYA: MEHMET RIZA GÜLEREN İLKOKUL İŞ ADAMI
MALATYA: MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İŞADAMI
MALATYA: ALİ ÖZŞEKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ
MALATYA: ALİ YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR
MANİSA: TEVFİK DİKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ YARBAY
MANİSA: HAKAN OLTAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST
MARDİN: SELAMETTİN TELLİOĞLU ORTAOKUL-LİSE VAKIF GENEL BAŞKANI
MARDİN: ŞAKİR NUHOĞLU ORTAOKUL-LİSE İŞ ADAMI
MARDİN: MAHMUT KILINÇ ORTAOKUL-LİSE ARAŞTIRMACI YAZAR
MERSİN: MÜRÜVVET BOZNA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
MUĞLA : OKTAY ŞENSES İLKOKUL ESNAF
ORDU: TEKİN TURAL ORTAOKUL-LİSE ASTSUBAY EMEKLİ
SAKARYA: ÖZCAN DERİNBAY ORTAOKUL-LİSE EMEKELİ İŞÇİ
SAKARYA: COŞKUN SAMUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMELİ ÖĞRETMEN
SAKARYA: YAVUZ SOYDAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ
SAKARYA: MUSTAFA KAŞKAŞ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ
SAMSUN: SAİM SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ
SAMSUN: ALİ KEMAL BOZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
SAMSUN: FEYTULLAH GÜNDEM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL
SAMSUN: SERDAR ŞENOCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
SİİRT: MEMET FADIL AKGÜNDÜZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK MÜHENDİSİ
SİİRT: SELAHATTİN ARSLANBUĞUL İLKOKUL FOTOĞRAFÇI
SİVAS: AHMET YILDIZ İLKOKUL EMEKLİ
ŞANLIURFA: FATİH MEHMET BUCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST
ŞANLIURFA: MEHMET NEDİM ÖBEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS
ŞANLIURFA: İBRAHİM ESKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ
ŞANLIURFA: MEHMET YAVUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ YAZAR
ŞANLIURFA: İSA YALDIZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SPOR EĞİTİM UZMANI
ŞANLIURFA: İBRAHİM HALİL GÖĞÜŞ ORTAOKUL-LİSE ÜLKESEL REHBER TERCÜMAN
ŞANLIURFA: MUSTAFA GÖKTAŞ İLKOKUL İŞADAMI
ŞIRNAK : ŞAHZADE DEMİR ORTAOKUL-LİSE SERBEST
TEKİRDAĞ: ERDEM KARAMAN İLKOKUL
TRABZON: MEHMET KILIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT TEKNİKERİ
UŞAK: AYHAN YILDIRIM ORTAOKUL-LİSE SERBEST
VAN: İDRİS AHİ ORTAOKUL-LİSE ESNAF
VAN: MEHMET MEHDİ OĞUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT
VAN: MURAT SİLAHTAROĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner599

banner388