banner519

Karaisalı’nın Çocukları Adana’nın Gururu Oldular

Türkiye  Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanlığı Bölge Atletizm Şampiyonası 8-14 Mart 2015 tarihlerinde Antalya’da yapılan yarışmalarda Adana’yı temsil eden Paralimpik Spor Kulübü ve Adana 1903 Spor Kulübü sporcuları Karaisalı Belediye...

Karaisalı’nın Çocukları Adana’nın Gururu Oldular

Türkiye  Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanlığı Bölge Atletizm Şampiyonası 8-14 Mart 2015 tarihlerinde Antalya’da yapılan yarışmalarda Adana’yı temsil eden Paralimpik Spor Kulübü ve Adana 1903 Spor Kulübü sporcuları Karaisalı Belediye...

18 Mart 2015 Çarşamba 09:47
Karaisalı’nın Çocukları Adana’nın Gururu Oldular
banner587
Türkiye  Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanlığı Bölge Atletizm Şampiyonası 8-14 Mart 2015 tarihlerinde Antalya’da yapılan yarışmalarda Adana’yı temsil eden Paralimpik Spor Kulübü ve Adana 1903 Spor Kulübü sporcuları Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı ziyaret ederek, başarılarını paylaştı.
Karaisalı Özel Nevzat Korkmaz Özle Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Gülsüm Tekalp ve Antrenör Alper Tekalp ile sporcular Ramazan Gazi Köşker ve Mustafa Akkoç, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı ziyaret ederek, kazandıkları madalyalar Başkana takdim ettiler. Gülsüm Tekalp, "Sporcularımız kazandıkları madalyalarla hem turnuvada Adana’mızı gururlandırdılar hem de gelecekte daha iyi yerlere geleceklerini bizlere bir kez daha gösterdiler" dedi.
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan da, kendisini ziyarete gelenlere birer plaket verdi ve başta okul yöneticileri ve antrenörleri olmak üzere tüm sporcuları kutlayarak, başarılarının devamın dileyerek, "Bizler de yerel yöneticiler olarak sizlerin yanınında olmaya devam edeceğiz" dedi.
Paralimpik Spor Kulübü öğrencilerinin yaptığı dereceler şöyle:
Ayfer Köroğlu: 400 m. koşuda 2. ve gülle atmada 1., Alican Şen: 1500 m. koşuda 1. ve cirit atmada 1. (Mental), Zahide Akgül: 200 m. koşuda 3. ve gülle atmada 2. (Mental), Gökhan Eroğlu: 800 m. koşuda 1. ve gülle atmada 2. (Mental)
Adana 1903 Spor Kulübü öğrencilerinin yaptığı dereceler ise şöyle:
Ayşe Çetin: 400 m. koşuda 1. ve gülle atmada 1.(Mental), Mustafa Akkoç: 400 m. koşuda 1. (Mental), Ramazan Gazi Köşker:200 m. koşuda 2. ve gülle atmada 1.(Down), Ömer Öveç: 400 m. koşuda 1. ve gülle atmada 1.(Down)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388