banner622
banner519

Samsunlu Gençlerin Zorlu Sınavı Başladı!

Milli Takımlar departmanı tarafından, 2002 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 Yaş Altı Seçmeleri'nin ikinci kısmı Antalya'daki Emirhan Spor Kompleksi'nde başladı.

Samsunlu Gençlerin Zorlu Sınavı Başladı!

Milli Takımlar departmanı tarafından, 2002 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 Yaş Altı Seçmeleri'nin ikinci kısmı Antalya'daki Emirhan Spor Kompleksi'nde başladı.

26 Ocak 2016 Salı 09:49
Samsunlu Gençlerin Zorlu Sınavı Başladı!
banner625
banner605

 TFF Samsun Bölgesi Antrenörü Mehmet Hakan Ersoy tarafından belirlenen 20 sporcuda U-14 Milli Takım havuzuna girebilmek için yarışıyor.

Seçme müsabakalarından önce İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim üyeleri ve öğrencileri ile Milli Takımlar performans antrenörleri eşliğinde oyunculara testler uygulandı. Oyunculara esneklik, çabukluk, patlayıcı kuvvet, sürat ve dayanaklılık testleri yapıldı.

28 Ocak Perşembe günü sona erecek seçmelere; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum/Van, İzmir, Kayseri, Malatya/Diyarbakır, Sakarya, Samsun, Trabzon ile İstanbul’da 3 ayrı bölgeden katılan takımlarda toplam 280 genç futbolcu yer alıyor.

U14 Milli Takımları Teknik Direktörü Güngör Şahinkaya ve Antrenör Adnan Örnek sorumluluğunda gerçekleştirilecek seçmeler sonrası, Milli Takımların en küçük yaş grubu olan “U14” ve kulüplere seçme havuzu oluşturulacak.

Samsun’dan katılan sporcular:

Forma Adı Soyadı Kulübü
No
1 GÖKDENİZ YILMAZ SAMSUN SPOR
2 NECMİCAN CEBECİ SAMSUN SPOR
3 AHMETCAN YILDIRIM KADIKÖY SPOR
4 RAHMİ SALİH KAYA ATAKUM BLD. SPOR
5 MUHARREM BATUHAN KUYUMCU BEYYENİCE SPOR
6 CELİL CAN ÇAKMAK KADIKÖY SPOR
7 ARSLAN MISIRCI SAMSUN SPOR
8 UMUT AKGÜL PINAR SPOR
9 MİHRAÇ DOĞUKAN AKBULUT SAMSUN SPOR
10 REŞİT AKBULUT SAMSUN SPOR
11 REŞİT BATIKAN AKBULUT SAMSUN SPOR
12 MUSTAFA DENİZ SAMSUN SPOR
13 ERAY KABA TOKAT SPOR
14 UĞUR ERGÜN KADIKÖY SPOR
15 BATUHAN KAZANCI SAMSUN SPOR
16 UMUT KAYA KADIKÖY SPOR
17 HARUN ACAR TOKAT SPOR
18 ABDULSAMET ERDURAN ÇORUM BLD. SPOR
19 EMİRHAN ERGÜN ATAKUM BLD. SPOR
20 BUĞRA ASLAN KADIKÖY SPOR

 

Maç Programı şu şekilde:

TARİH SAAT MAÇ
25.01.2016 – PAZARTESİ 10:00 İSTANBUL 1 – İZMİR
11:30 BURSA – TRABZON
14:00 İSTANBUL 2 – ANTALYA
15:30 ANKARA – ADANA

 

TARİH SAAT MAÇ
26.01.2016 – SALI 10:00 MALATYA / DİYARBAKIR – KAYSERİ
11:30 ERZURUM / VAN – SAKARYA
14:00 SAMSUN – İSTANBUL 3
TARİH SAAT MAÇ
27.01.2016 – ÇARŞAMBA 10:00 ANKARA – ANTALYA
11:30 İSTANBUL 1 – İSTANBUL 2
14:00 BURSA – İZMİR
15:30 ADANA – TRABZON

 

TARİH SAAT MAÇ
28.01.2016 – PERŞEMBE 10:00 SAKARYA – İSTANBUL 3
11:30 MALATYA / DİYARBAKIR –  ERZURUM / VAN
14:00 SAMSUN – KAYSERİ

 

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591