banner519

Samsun Amatör'de Heyecan Kaldığı Yerden Devam!

Samsun Amatör'de kar nedeni ile ertelenen bir çok karşılaşmanın ardından program yenilendi ve maçlar Perşembe günü başladı.

Samsun Amatör'de Heyecan Kaldığı Yerden Devam!

Samsun Amatör'de kar nedeni ile ertelenen bir çok karşılaşmanın ardından program yenilendi ve maçlar Perşembe günü başladı.

30 Ocak 2016 Cumartesi 11:03
Samsun Amatör'de Heyecan Kaldığı Yerden Devam!
banner587
banner605

Atakum Suni Çim Sahada saat 13.30’da oynan karşılaşmayı ev sahibi ekip 2-1 kazandı. Samsun’da ki yoğun kar yağışı ile Amatör Ligler’de birçok maç ertelenmişti.

SAMSUN SÜPER AMATÖR LİGİNDE GÜNÜN PROGRAMI ŞU ŞEKİLDE:

30 Ocak 2016 Cumartesi

Saat    Saha                  Karşılaşma

12:00 Suni Çim             Samsun Bel. – Atakentspor

13:30 Dikbıyık(Tehir)  Tekkeköyspor – Yolspor

13:30 19 Mayıs              19 Mayıs Bel. – Telekomspor

13:30 Çarşamba            Çarşambaspor – 1930 Bafraspor

14:00 Suni Çim             İlkadım Yab-Pa – Salıpazarı Bel.

14:00 İlkadım               Cedit Ilıca – Baruthanespor

SAMSUN AMATÖR U-19 LİGİ A GRUBU

28 Ocak 2016 Perşembe

Saat        Saha                  Karşılaşma

12:00 Suni Çim(Tehir)    Pınarspor – Samsun Bel.

14:00 Suni Çim(Tehir)    Telekomspor – Kadıköyspor

14:00 İlkadım İlkadım     Yab-Pa 6 – 0 Havza Bel.

31 Ocak 2016 Pazar

Saat     Saha                   Karşılaşma

12:00 Suni Çim         H.M Esentepe – Telekomspor

13:00 Havza              Havza Bel. – Çarşambaspor

13:30 Çarşamba       Beyyenicespor – Pınarspor

13:30 Dikbıyık          Tekkeköyspor – İlkadım Yab-Pa

14:00 Suni Çim        Samsun Bel. – Yeşilırmakspor

SAMSUN AMATÖR U-19 LİGİ A GRUBU

28 Ocak 2016 Perşembe

Saat      Saha                    Karşılaşma

Yan Çim (Tehir)         B.E Karşıyaka – Yenidoğanspor

13:30 Bafra(Tehir)     1930 Bafraspor – Fenerspor

13:30 Yakakent(Tehir) Alaçamspor – Aile ve Sos.Pol.

13:30 Yan Çim            Irmak Sanayi 5 – 2 V.Köprü Bel.

31 Ocak 2016 Pazar

Saat        Saha         Karşılaşma

10:00 Suni Çim         Fenerspor – Yolspor

13:00 Ladik                Ladik Bel. – B.E Karşıyaka

13:00 V.Köprü           V.Köprü Bel. – Alaçamspor

13:30 Bafra                Kızılırmakspor – Irmak Sanayi

14:00 İlkadım            Aile ve Sos.Pol. – 1930 Bafraspor


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388