banner595

DHA haftalık spor gündemi

6 KASIM CUMA 2015 ********************************************** SPOR TOTO SÜPER LİG ------------ 19.00 ESKİŞEHİRSPOR-OSMANLISPOR                         ...

DHA haftalık spor gündemi

6 KASIM CUMA 2015 ********************************************** SPOR TOTO SÜPER LİG ------------ 19.00 ESKİŞEHİRSPOR-OSMANLISPOR                         ...

06 Kasım 2015 Cuma 16:28
DHA haftalık spor gündemi
banner556
banner605

6 KASIM CUMA 2015
**********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
19.00 ESKİŞEHİRSPOR-OSMANLISPOR                          Maç: Saadet YÖRÜKÇÜ
                                                                            8 Resim: Hakan TÜRKKAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
19.00 ADANA DEMİRSPOR-GİRESUNSPOR               8 Resim

7 KASIM CUMARTESİ 2015
**********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
14.00 ANTALYASPOR-KAYSERİSPOR                           Maç: Tolga YILDIRIM
                                                                         8 Resim: Süleyman EKİN
19.00 ÇAYKUR RİZESPOR-GALATASARAY                    Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                         8 Resim: Muhammet KAÇAR

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 BOLUSPOR-VARTAŞ ELAZIĞSPOR             7 Resim
15.30 ALTINORDU-DENİZLİSPOR                       7 Resim
18.30 ŞANLIURFASPOR-YENİ MALATYASPOR       7 Resim
18.30 SAMSUNSPOR-ADANASPOR                      8 Resim

SPOR TOTO 2'Cİ LİG
BEYAZ GRUP
----------------------
13.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-ÜSKÜDAR ANADOLU       2 Resim
13.30 BANDIRMASPOR-PENDİK                                    3 Resim
13.30 FETHİYESPOR-MENEMEN BELEDİYESPOR             2 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
------------------------
13.30 SİVAS BELEDİYESPOR-BUCASPOR                        5 Resim
13.30 KOCAELİ BİRLİKSPOR-AMED SPORTİF                  3 Resim
13.30 TARSUS İDMANYURDU-FATİH KARAGÜMRÜK         2 Resim
13.30 MANİSASPOR-TOKATSPOR                                   4 Resim
13.30 İNEGÖLSPOR-MKE ANKARAGÜCÜ                         2 Resim

SPOR TOTO
BASKETBOL LİGİ
--------------------
15.00 MURATBEY UŞAK SPORTİF-GALATASARAY ODEABANK          6 Resim
17.00 ROYAL HALI GAZİANTEP-DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE     6 Resim
17.00 TRABZONSPOR MEDİCAL PARK-BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN     7 Resim

VOLEYBOL BAYANLAR 1'İNCİ LİGİ
-------------------------------------
14.30 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-VAKIFBANK         4 Resim

8 KASIM PAZAR 2015
****************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
14.00 MEDİCANA SİVASSPOR-GAZİANTEPSPOR             Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                           8 Resim: Halife YALÇINKAYA
20.15 BURSASPOR-BEŞİKTAŞ                                       Maç: Cemal EKENTOK
                                                                            8 Resim: Hasan BOZBEY

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 KARŞIYAKA-GÖZTEPE                                                      8 Resim
13.30 1461 TRABZON-KARDEMİR KARABÜKSPOR                       7 Resim
15.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR-BALIKESİRSPOR                          7 Resim
18.00 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ALANYASPOR     7 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
---------------------------
13.30 ALTAY-DÜZCESPOR                                          5 Resim
13.30 TİRE 1922-ERZİN BELEDİYESOR                       2 Resim
13.30 TURGUTLUSPOR-GÖLBAŞISPOR                        2 Resim
13.30 YEŞİL BURSASPOR-ZONGULDAK KÖMÜRSPOR    2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
13.00 DİYARBEKİRSPOR-ZARA BELEDİYESPOR                       3 Resim
13.30 KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESPOR-BODRUMSPOR         3 Resim
13.30 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-DERİNCESPOR   3 Resim
13.30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-OFSPOR                        2 Resim
13.30 ORHANGAZİSPOR-SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR           2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
--------------------------
13.00 DERSİMSPOR-SANDIKLISPOR                                   1 Resim
13.30 MANAVGATSPOR-DARDANELSPOR                             3 Resim
13.30 GÖLCÜKSPOR-VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR        2 Resim
13.30 NİĞDE BELEDİYESPOR-BERGAMA BELEDİYESPOR       1 Resim

11 KASIM ÇARŞAMA 2015
****************************************************
SPOR TOTO 2'NCİ LİGİ
BEYAZ GRUP
-------------------------
13.00 ORDUSPOR-ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR     3 Resim
13.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-İSTANBULSPOR        2 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİGİ
KIRMIZI GRUP
-------------------------
13.00 TOKATSPOR-ANKARA DEMİRSPOR         2 Resim
13.30 BUCASPOR-KARTAL                             5 Resim
13.30 AYDINSPOR 1923-İNEGÖLSPOR            2 Resim

------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Anahtar Kelimeler:
dha haftalık spor gündemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591