banner622
banner519

DHA haftalık spor gündemi

23 EKİM CUMA 2015 ******************************************************** SPOR TOTO SÜPER LİGİ ------------ 19.00 ÇAYKUR RİZESPOR-AKHİSAR BELEDİYESPOR           Maç: Muhammet KAÇAR                                                                                8...

DHA haftalık spor gündemi

23 EKİM CUMA 2015 ******************************************************** SPOR TOTO SÜPER LİGİ ------------ 19.00 ÇAYKUR RİZESPOR-AKHİSAR BELEDİYESPOR           Maç: Muhammet KAÇAR                                                                                8...

23 Ekim 2015 Cuma 17:46
DHA haftalık spor gündemi
banner556

23 EKİM CUMA 2015
********************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
------------
19.00 ÇAYKUR RİZESPOR-AKHİSAR BELEDİYESPOR           Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                               8 Resim: Muhammet KAÇAR
20.00 ESKİŞEHİRSPOR-KAYSERİSPOR                              Maç: Saadet KEFAL
                                                                               8 Resim: Hakan TÜRKKAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
19.00 1461 TRABZON-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR   6 Resim
19.00 ŞANLIURFASPOR-BALIKESİRSPOR                                     6 Resim

24 EKİM CUMARTESİ 2015
*****************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
------------
19.00 GAZİANTEPSPOR-MERSİN İDMANYURDU                 Maç: Hasan KIRMIZITAŞ
                                                                               9 Resim: Eyyüp BURUN
19.00 MEDİCANA SİVASSPOR-TRABZONSPOR                   Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                               8 Resim: Halife YALÇINKAYA

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR-GİRESUNSPOR                        7 Resim
15.30 ALTINORDU-GÖZTEPE                                                 7 Resim
15.30 YENİ MALATYASPOR-DENİZLİSPOR                               5 Resim
18.30 ADANA DEMİRSPOR-ADANASPOR                                 7 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
-------------------------
13.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-HACETTEPE                        2 Resim
13.30 BANDIRMASPOR-ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR     3 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
------------------------
13.00 SİVAS BELEDİYESPOR-ANKARAGÜCÜ             3 Resim
13.00 GÜMÜŞHANESPOR-AYDINSPOR 1923             1 Resim
13.30 TARSUS İDMANYURDU-TUZLASPOR               2 Resim
13.30 İNEGÖSPOR-FATİH KARAGÜMRÜK                 2 Resim 
16.00 BUCASPOR-BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR    5 Resim
19.00 MANİSASPOR-AMED SPORTİF                       4 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
13.30 ALTAY-GÖLBAŞISPOR                                                            5 Resim
13.30 TİRE 1922-ZONGULDAK KÖMÜRSPOR                                     2 Resim
13.30 TURGUTLUSPOR-TEKİRDAĞSPOR                                            2 Resim
13.30 YEŞİL BURSA-CİZRESPOR                                                       3 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
13.00 PAYASSPOR-BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR             1 Resim
13.00 DİYARBEKİRSPOR-DERİNCESPOR                                    3 Resim
13.30 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-YOMRASPOR          4 Resim
13.30 AYVALIKGÜCÜ-SANCAKTEPE BELEDİYESPOR                    1 Resim
13.30 ORHANGAZİSPOR-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR   3 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'üNCü GRUP
--------------------------
13.00 KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR-DARDANELSPOR     3 Resim
13.30 GÖLCÜKSPOR-BERGAMA BELEDİYESPOR           3 Resim
13.30 NİĞDE BELEDİYESPOR-ÇİNE MADRANSPOR       1 Resim

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
17.30 TRABZONSPOR MEDİCAL PARK-DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKET 6 Resim

25 EKİM PAZAR 2015:
**************************************************
PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 BOLUSPOR-ALANYASPOR                             6 Resim
15.30 KARŞIYAKA-VARTAŞ ELAZIĞSPOR                7 Resim
18.30 SAMSUNSPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR      8 Resim

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
14.00 ROYAL HALI GAZİANTEP-GALATASARAY ODEABANK         5 Resim

26 EKİM PAZARTESİ 2015
**************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
20.00 ANTALYASPOR-BEŞİKTAŞ                              Maç: Tolga YILDIRIM
                                                                      9 Resim: Süleyman EKİN

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
18.00 MURATBEY UŞAK SPORTİF-DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ          6 Resim 

28 EKİM ÇARŞAMBA 2015
*****************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
-------------
19.00 KAYSERİSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR                   Maç: Oktay ENSARİ
                                                                        9 Resim: Oktay ENSARİ
19.00 BURSASPOR-MEDİCANA SİVASSPOR                Maç: Cemal EKENTOK
                                                                        8 Resim: Hasan BOZBEY
21.45 TRABZONSPOR-GAZİANTEPSPOR                      Maç: Ömür AVCI
                                                                         8 Resim: Osman ŞİŞKO

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
17.00 GİRESUNSPOR-ALTINORDU                                               7 Resim
17.30 DENİZLİSPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR                                7 Resim
20.30 GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ŞANLIURFASPOR  4 Resim

29 EKİM PERŞEMBE 2015
*****************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
------------
19.00 MERSİN İDMANYURDU-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR         Maç: Ali Ekber ŞEN
                                                                               8 Resim: Mustafa İNSAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
18.00 ALANYASPOR-TRABZON 1461              7 Resim
18.00 BALIKESİRSPOR-Y.MALATYASPOR        7 Resim
20.00 GÖZTEPE-ADANA DEMİRSPOR             7 Resim

30 EKİM CUMA 2015
*****************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
------------
19.00 TORKU KONYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ                  Maç: Kayhan YILDIZ
                                                                              Resim: Hasan DÖNMEZ
19.00 AKHİSAR BELEDİYESPOR-ANTALYASPOR               Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                                             8 Resim: Evren KASIRGA

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
18.00 VARTAŞ ELAZIĞSPOR-SAMSUNSPOR          7 Resim
18.00 KARDEMİR KARABÜKSPOR-BOLUSPOR        7 Resim
20.00 ADANASPOR-KARŞIYAKA                           7 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
-------------------------
13.00 PAZARSPOR-FETHİYESPOR                                                  2 Resim
13.00 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR      3 Resim
13.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-KIRKLARELİSPOR                         2 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------------------
13.00 TOKATSPOR-TARSUS İDMANYURDU             3 Resim
13.00 AMED SPORTİF-ANKARA DEMİRSPOR           3 Resim
13.30 AYDINSPOR 1923-SİVAS BELEDİYESPOR      2 Resim
13.30 BUCASPOR-GÜMÜŞHANESPOR                     4 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
13.00 ERZİN BELEDİYESPOR-ALTAY                                         2 Resim
13.30 TEKİRDAĞSPOR-YEŞİL BURSA                                        2 Resim
13.30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR-TURGUTLUSPOR                     5 Resim
13.30 BURSA NİLÜFERSPOR-BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR   3 Resim
13.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-SİLİVRİSPOR                                  2 Resim.

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
13.00 OFSPOR-DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR           2 Resim
13.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ADLİYESPOR     3 Resim
13.30 BODRUM BELEDİYE BODRUMSPOR-DİYARBEKİRSPOR  4 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'üNCü GRUP
--------------------------
13.30 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-MANAVGATSPOR     3 Resim
13.30 DARDANELSPOR-DERSİMSPOR                         4 Resim
13.30 SANDIKLISPOR-KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR       2 Resim
13.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-GÖLCÜKSPOR            2 Resim
13.30 ÇİNE MADRANSPOR-DARICA GENÇLERBİRLİĞİ   2 Resim

------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Anahtar Kelimeler:
dha haftalık spor gündemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591