banner622
banner595

DHA haftalık spor gündemi

9 EKİM CUMA 2015 ************************************************* 19.30 BEŞİKTAŞ-OSMANLISPOR (Özel maç-Antalya Madran)   Maç: Tolga YILDIRIM                                                                                   ...

DHA haftalık spor gündemi

9 EKİM CUMA 2015 ************************************************* 19.30 BEŞİKTAŞ-OSMANLISPOR (Özel maç-Antalya Madran)   Maç: Tolga YILDIRIM                                                                                   ...

09 Ekim 2015 Cuma 16:54
DHA haftalık spor gündemi
banner587
banner605

9 EKİM CUMA 2015
*************************************************
19.30 BEŞİKTAŞ-OSMANLISPOR (Özel maç-Antalya Madran)   Maç: Tolga YILDIRIM
                                                                                   8  Resim: Süleyman EKİN

10 EKİM CUMARTESİ 2015
*************************************************
SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP    
------------------------
19.00 MANİSASPOR-ANKARA DEMİRSPOR                     4 Resim

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
14.00 ROYAL HALI GAZİANTEP-DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ        5 Resim
16.30 TRABZONSPOR MEDİCAL PARK-GALATASARAY           6 Resim

CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI
BAYANLAR BASKET
---------------------------------
18.00 FENERBAHÇE-GALATASARAY   (Samsun'da oynanıyor)    10 Resim

11 EKİM PAZAR 2015
***********************************************
SPOR TOTO 2'NCİ
BEYAZ GRUP    
-------------------
15.00 BANDIRMASPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR       4 Resim
19.00 FETHİYESPOR-ANADOLU ÜSKÜDAR                2 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP    
------------------------
15.00 TARSUS İDMANYURDU-KOCAELİ BİRLİKSPOR             2 Resim
15.30 İNEGÖLSPOR-TUZLASPOR                                         3 Resim
15.30 AYDINSPOR 1923-BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR       2 Resim
19.00 BUCASPOR-ANKARAGÜCÜ                                         2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
15.30 ALTAY-TEKİRDAĞSPOR (Menemen'de oynanıyor)   3 Resim
15.30 TİRESPOR 1922-CİZRESPOR                                2 Resim
15.30 TURGUTLUSPOR-KOZAN BELEDİYESPOR               2 Resim
15.30 BURSA NİLÜFERSPOR-KIRIKHANSPOR                  3 Resim
19.00 BÜYÜKŞEHİR ERZURUMSPOR-KIZILCABÖLÜK        3 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
14.30 DİYARBEKİRSPOR-YOMRASPOR                                              2 Resim
15.30 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-GAZİOSMANPAŞASPOR  3 Resim
15.30 KEMERSPOR 2003-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR          2 Resim
15.30 ORHANGAZİSPOR-ZARA BELEDİYESPOR                                  2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
--------------------------
14.30 KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR-MANAVGATSPOR           3 Resim
14.30 NİĞDE BELEDİYESPOR-SANDIKLISPOR                    2 Resim
15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR-BERGAMA BELEDİYESPOR    2 Resim
15.30 GÖLCÜKSPOR-ÇATALCASPOR                                  3 Resim
15.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ-DARDANELSPOR              2 Resim

BASKETBOL SÜPER LİGİ
---------------------------
16.00 MURATBEY UŞAK SPORTİF-AKIN ÇORAP YEŞİL GİRESUN BELEDİYESPOR 5 Resim

------------------------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Yükleniyor...
Anahtar Kelimeler:
dha haftalık spor gündemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388