banner595

DHA haftalık spor gündemi

2 EKİM CUMA 2015 *************************************************** SPOR TOTO SÜPER LİGİ ------------ 20.00 TRABZONSPOR-TORKU KONYASPOR                      ...

DHA haftalık spor gündemi

2 EKİM CUMA 2015 *************************************************** SPOR TOTO SÜPER LİGİ ------------ 20.00 TRABZONSPOR-TORKU KONYASPOR                      ...

02 Ekim 2015 Cuma 18:04
DHA haftalık spor gündemi
banner556
banner605

2 EKİM CUMA 2015
***************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİGİ
------------
20.00 TRABZONSPOR-TORKU KONYASPOR                        Maç: Ömür AVCI
                                                                               9 Resim: Osman ŞİŞKO
20.00 MEDİCANA SİVASSPOR-MERSİN İDMANYURDU        Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                              8 Resim: Halife YALÇINKAYA

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
19.30 BOLUSPOR-1461 TRABZON                             7 Resim-

3 EKİM CUMARTESİ 2015:
**************************************************

16.00 GAZİANTEPSPOR-OSMANLISPOR                   Maç: Hasan KIRMIZITAŞ
                                                                     7 Resim: Eyyüp BURUN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
14.00 Y.MALATYASPOR-GÖZTEPE                                            5 Resim
15.30 KARŞIYAKA-ALANYASPOR                                              7 Resim
19.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR-ADANASPOR                              7 Resim
19.00 SAMSUNSPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  7 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
15.30 BURSA NİLÜFERSPOR-DÜZCESPOR                    2 Resim
15.30 ALTAY-KOZAN BELEDİYESPOR                           6 Resim
15.30 TİRE 1922-YEŞİL BURSA                                   2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
15.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-SAKARYASPOR    3 Resim
15.30 KEMERSPOR 2003-ZARA BELEDİYESPOR                        2 Resim
15.30 ORHANGAZİSPOR-DERİNCESPOR                                  2 Resim
19.00 KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESPOR-AYVALIKGÜCÜ          2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'üNCü GRUP
--------------------------
14.30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-BERGAMA BELEDİYESPOR   2 Resim
15.30 ÇORUM BELEDİYESPOR-ÇİNE MADRANSPOR                           3 Resim
15.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ-MANAVGATSPOR                            3 Resim
15.30 GÖLCÜKSPOR-DARDANELSPOR                                             4 Resim

4 EKİM PAZAR 2015
**************************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
14.00 ÇAYKUR RİZESPOR-BURSASPOR                         Maç: Muhammet KAÇAR                                                                            8 Resim: Muhammet KAÇAR
17.00 ESKİŞEHİRSPOR-BEŞİKTAŞ                                Maç: Hakan TÜRKKAN
                                                                           8 Resim: Eyüp KELEBEK
19.00 ANTALYASPOR-KASIMPAŞA                                Maç: Tolga YILDIRIM
                                                                          8 Resim: Süleyman EKİN
PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
14.00 ŞANLIURFASPOR-DENİZLİSPOR                                   7 Resim
16.00 BALIKESİRSPOR-GİRESUNSPOR                                  7 Resim
17.30 ALTINORDU-ELAZIĞSPOR                                           7 Resim
18.30 ADANA DEMİRSPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR            7 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ
BEYAZ GRUP    
-------------------
14.00 ORDUSPOR-BANDIRMASPOR                                                  4 Resim
14.30 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR-FETHİYESPOR                       2 Resim  
15.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR      2 Resim
15.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-SARIYER                                        2 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP    
------------------------
14.30 TOKATSPOR-SİVAS BELEDİYESPOR              2 Resim
14.30 AMED SPORTİF-İNEGÖLSPOR                       3 Resim
15.30 KOCAELİ BİRLİKSPOR-EYÜP                         3 Resim

7 EKİM ÇARŞAMBA 2015
**************************************************

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
14.30 CİZRESPOR-ALTAY  (Mardin'de oynanacak)     2 Resim
15.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-BURSA NİLÜFER             2 Resim
15.30 YEŞİL BURSA-TURGUTLUSPOR                       3 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
15.30 AYVALIKGÜCÜ-DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR     1 Resim
15.30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR-ORHANGAZİSPOR  3 Resim
19.00 SAKARYASPOR-KEMERSPOR 2003                                 4 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'üNCü GRUP
--------------------------
15.30 MANAVGATSPOR-BEYLERBEYİ                                      2 Resim
15.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-KASTAMONUSPOR 1966        2 Resim
15.30 ÇİNE MADRANSPOR-24ERZİNCANSPOR                        2 Resim
15.30 SANDIKLISPOR-GÖLCÜKSPOR                                     2 Resim
19.00 DARDANELSPOR-NİĞDE BELEDİYESPOR                       3 Resim

-------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Anahtar Kelimeler:
dha haftalık spor gündemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388