banner622
banner595

DHA Haftalık Spor Gündemi

13 MART CUMA 2015 ******************************************** SPOR TOTO SÜPER LİG ------------ 20.00 BURSASPOR-BALIKESİRSPOR                          ...

DHA Haftalık Spor Gündemi

13 MART CUMA 2015 ******************************************** SPOR TOTO SÜPER LİG ------------ 20.00 BURSASPOR-BALIKESİRSPOR                          ...

13 Mart 2015 Cuma 13:12
DHA Haftalık Spor Gündemi
banner625

13 MART CUMA 2015
********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
20.00 BURSASPOR-BALIKESİRSPOR                           Maç: Cemal EKENTOK
                                                                         8 Resim: Hasan BOZBEY
 20.00 KONYASPOR-KASIMPAŞA                                Maç: Kayhan YILDIZ
                                                                         8 Resim: Hasan DÖNMEZ

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
19.00 ŞANLIURFASPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR      5 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------------------
13.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-GÖZTEPE    6 Resim
13.30 ALTAY-GÖLBAŞISPOR                                                6 Resim
13.30 BANDIRMASPOR-KIRKLARELİSPOR                             3 Resim

SPOR TOTO 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
------------------------
13.30 TURGUTLUSPOR-PENDİK                                                      2 Resim
13.30 TOKATSPOR-BAYRAMPAŞA                                                    2 Resim
13.30 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR-MENEMEN BELEDİYESPOR   4 Resim
13.30 TARSUS İDMANYURDU-FETHİYESPOR                                     2 Resim

14 MART CUMARTESİ 2015
*******************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
13.30 AKHİSAR BELEDİYESPOR-KARDEMİR KARABÜKSPOR  
                                                                           Maç: Mehmet Hakkı ÖZBAYIR
                                                                     8 Resim: Evren KASIRGA
16.00 ÇAYKUR RİZESPOR-MEDİCANA SİVASSPOR      Maç: Muhammet KAÇAR
                                                                        8 Resim: Muhammet KAÇAR

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
14.00 ADANASPOR-BUCASPOR                        7 Resim
14.00 ALBİMO ALANYASPOR-GİRESUNSPOR     7 Resim
18.30 ELAZIĞSPOR-SAMSUNSPOR                   7 Resim

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ
-----------------------------
17.00 ESKİŞEHİR BASKET-BANVİTSPOR          5 Resim
17.00 ROYAL HALI GAZİANTEP-TOFAŞ             6 Resim

8 MART PAZAR 2015
********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
------------
14.00 ESKİŞEHİRSPOR-MERSİN İDMANYURDU          Maç: Saadet YÖRÜKÇÜ
                                                                      8  Resim: Hakan TÜRKKAN

PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
13.30 KAYSERİSPOR-ALTINORDU                        8 Resim
13.30 BOLUSPOR-DENİZLİSPOR                          8 Resim
15.00 ORDUSPOR-OSMANLISPOR                        5 Resim
18.30 ANTALYASPOR-ADANA DEMİRPOR              8 Resim

TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ
-----------------------------
16.00 TORKU KONYASPOR-MURATBEY UŞAK SPORTİF             7 Resim
17.30 TRABZONSPOR MEDİCAL PARK-DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ   7 Resim

16 MART PAZARTESİ 2015
********************************************
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
20.00 GAZİANTEPSPOR-TRABZONSPOR                    Maç: Hasan KIRMIZITAŞ
                                                                       8 Resim: Eyyüp BURUN
PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
19.00 KARŞIYAKA-MANİSASPOR                     8 Resim

17 MART SALI 2015
********************************************
SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİGİ
1'İNCİ GRUP
----------------------------
13.30 TİRE 1922-DARICA GENÇLERBİRLİĞİ       2 Resim
13.30 BURSA NİLÜFERSPOR-ADLİYESPOR          3 Resim
13.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-İSTANBULSPOR        2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
---------------------------
13.30 ERZİNCAN REFAHİYESPOR-DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR       3 Resim
13.30 ÇANKIRISPOR-YEŞİL BURSA                                      3 Resim
13.30 SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESPOR-GÖLCÜKSPOR             3 Resim
13.30 KEMER TEKİROVASPOR-EYÜP                                    2 Resim
13.30 DERİNCESPOR-DARDANELSPOR                                 2 Resim

SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
---------------------------
13.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-AYVALIKGÜCÜ                   2 Resim
13.30 ORHANGAZİSPOR-ANKARA DEMİRSPOR                     2 Resim
13.30 SANDIKLISPOR-FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAMSPOR   2 Resim

--------------------------------------------------------------------------------

AHMET ÖZÇELİK

Anahtar Kelimeler:
dha haftalık spor gündemi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388