banner622
banner519

Bay-Bayan Futsalının Kalbi Samsun’da Atacak!

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Futsal Gençler Bay-Bayan Grup Birinciliği müsabakaları Samsun'da başladı.

Bay-Bayan Futsalının Kalbi Samsun’da Atacak!

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Futsal Gençler Bay-Bayan Grup Birinciliği müsabakaları Samsun'da başladı.

21 Ocak 2016 Perşembe 12:27
Bay-Bayan Futsalının Kalbi Samsun’da Atacak!
banner587
banner605
 Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Faaliyetleri Daire Başkanlığı ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Futsal Gençler Bay-Bayan Grup Birinciliği müsabakaları Samsun Canik Atatürk Spor Salonu’nda yapılan açılış seramonisi ile başladı.

Açılış seramonisi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları ile cennet vatan uğruna görevlerini yaparken Şehit düşen kahraman Türk askerlerimiz için ve dün müsabakalar için ilimize gelen fakat aldığı acı haberle evine dönmek zorunda kalan Bayburt Aydıntepe Çok Programlı Lisesi sporcusu  Hamza Erbay kardeşimizin Şehit düşen abisi, Özel Harekat Polisimiz Ömür Erbay için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Seramoniye, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Ebru Coşkun Bayraktar, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Aşkın Atan, Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, sporcular ve Antrenörler katılım sağladı.

Üç gün sürecek olan Futsal Gençler Bay-Bayan Grup Birinciliği müsabakaları Canik Atatürk Spor Salonu’nda ve Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu’nda oynanacaktır. Toplamda 250 sporcunun katılım sağladığı Futsal Gençler Bay-Bayan Grup Birinciliğinde, 11 erkek takımı ve 10 bayan takımı birincilik için yarışacaklar. Müsabakalarda dereceye giren sporcular Bursa, Kahraman Maraş, Kırşehir ve Muğlada yapılacak olan Futsal Gençler yarı final müsabakalarına katılacaktır.

Müsabakalara Katılan Erkek Takımlar ve İlleri;

1 Amasya Amasya Sosyal Bilimler Lisesi, Merkez, Amasya 1

2 Ankara Genç Osman Anadolu Lisesi, Keçiören, Ankara 2

3 Bayburt Aydıntepe Çok Programlı Lisesi, Aydıntepe, Bayburt 1

4 Çorum İskilip Danişment Anadolu Lisesi, İskilip, Çorum 1

5 Gümüşhane Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi, Merkez, Gümüşhane 1

6 İstanbul Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lisesi, Eyüp, İstanbul 1

7 Kastamonu Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesi, Merkez, Kastamonu 1

8 Kocaeli Gölcük Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi, Gölcük, Kocaeli 2

9 Sinop Sinop Atatürk Anadolu Lisesi, Merkez, Sinop 1

10 Tokat Erbaa Merkez Anadolu Lisesi, Erbaa, Tokat 1

11 Zonguldak Özel Fark Sınav Temel Lisesi, Merkez, Zonguldak 1

 

Müsabakalara Katılan Bayan Takımlar Ve İlleri;

1 Amasya Amasya Spor Lisesi, Merkez, Amasya 1

2 İstanbul İbrahim Turhan Çok Programlı Anadolu Lisesi, Esenler, İstanbul 4

3 Çorum Çorum Spor Lisesi, Merkez, Çorum 1

4 Gümüşhane Hayme Ana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez, Gümüşhane 1

5 Kastamonu Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesi, Merkez, Kastamonu 1

6 Sinop Şehit Bülent Yalçın Spor Lisesi, Merkez, Sinop 1

7 Tokat Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi, Merkez, Tokat 1

8 Zonguldak Karaelmas Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Merkez, Zonguldak 1

9 Ordu Ünye Adnan Menderes Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Ünye, Ordu 1

10 Konya Erbil Koru Anadolu Lisesi, Selçuklu, Konya 2

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner599

banner388