banner519

Samsunspor - Diyarbekirspor kupa maçı ne zaman?

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabaka programı açıklandı.

Samsunspor - Diyarbekirspor kupa maçı ne zaman?

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabaka programı açıklandı.

10 Eylül 2016 Cumartesi 10:36
Samsunspor - Diyarbekirspor kupa maçı ne zaman?
banner587

20, 21 ve 22 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak maçların programları açıklandı. Açıklanan programda Samsunspor'un Diyarbekirspor ile yapacağı kupa maçı 21 Eylül Çarşamba saat 16.30 olarak belirlendi.

19 MAYIS'TA TUR HEYECANI!..
Samsunspor'un 21 Eylül Çarşamba günü Diyarbekirspor ile yapacağı kupa maçı 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak. Tek maç usulüne göre oynanacak maçlarda Samsunspor kazanması durumunda 3. tura adını yazdıracak. 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. ELEME TURU PROGRAMI

20 Eylül Salı 

12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor
15.00 Orhangazispor-Kayserispor
16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor
18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka
21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor

21 Eylül Çarşamba 

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923
14.00 Dersimspor-Eskişehirspor
14.00 Yomraspor-İstanbulspor
14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor
14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor
14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor 
14.00 Hatayspor-Balıkesirspor
14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor
14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor 
14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908
14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor 
14.30 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor
14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor
14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor
15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor
15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankaragücü
15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor
15.00 Silivrispor-Ümraniyespor
15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor
15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor
15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor
15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor
15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor
15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa
15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik
16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor
16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor
19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor
19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor
21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

22 Eylül Perşembe 
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor
14.00 Bayrampaşa-Bursaspor
14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor
15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu
16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003
16.30 Sivasspor-Tire 1922
19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor
21.30 Göztepe-Kütahyaspor


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner591

banner388